Cary Audio - skutečný high end

Značka Cary Audio (dříve známá pod označením Cary Audio Design) je známá hlavně pro své excelentní elektronkové zesilovače, ve kterých je značka Cary Audio jedním z nejvíce uznávaných výrobců. Jednotlivé přístroje této značky získaly mnoho skvělých ocenění v předních světových periodicích jako jsou kupř. Stereophile, Absolute Sound, The Electronic House či StereoNET.

Nicméně před nedávnou dobou sortiment rozšířili excelentní streamery ovládané firemní aplikací. V této oblasti streamovacích přístrojů drží značka Cary Audio krok s předními výrobci digitálních zdrojových komponent. Zvláště díky skutečně kvalitní a intuitivní ovládací aplikaci s překvapivě rychlou odezvou, jsou streamery a digitální hudební centra tak vyhledávány mezi audiofily.

Cary Audio však nepatří pouze mezi striktní vyznavače elektronkové konstrukce svých zesilovačů. Jaká konstrukce hraje v požadované cenové nebo technologické relaci lépe, ta je použita. Tedy v sortimentu jsou i zesilovače s konstrukcí solid-state. Nicméně u referenčních přístrojů nalezneme výhradně elektronkové konstrukce v podobě excelentních triodových monobloků pracujících v čisté třídě A.

Věříme, že i vy nalezete v produktech této značky mnoho inspirativního, což lze ověřit pouze přímým poslechem. Těšíme se na Vaši návštěvu v našem poslechovém studiu nebo u některého z našich prodejců.