Reprosoustavy Diapason Dynamis v našem poslechovém studiu

Reprosoustavy Dynamis jsou vlajkovou lodí značky Diapason, jinak značky v jejíž sortimentu jsou převážně regálové reprosoustavy. Firemní filozofií jsou rychlé dynamické reprosoustavy, čemuž právě vyhovují regálové reprosoustavy s jednoduchou výhybkou. Nicméně hlavní konstruktér značky Diapason, Alessandro Schiavi, na top modelu Dynamis ukazuje, že i velká podlahová reprosoustava může mít tyto požadované vlastnosti. To vše díky zcela jedinečné mechanické a elektrické konstrukci těchto reprosoustav. Ty svým tvarem připomínají obrovský diamant, čímž se synchronizují s ostatními modely této italské firmy.

Díky sofistikovaně umístěnému basreflexovému výustku ve spodní straně reprosoustavy a také díky možnosti regulace v pásmu středních a vysokých frekvencí o +/- 1dB je možné reprosoustavy Dynamis zcela exaktně vyladit podle poslechového prostoru.

Jedinečnou příležitost seznámit se s těmito reprosoustavami je možné využít v našem poslechovém studiu pouze v tomto týdnu, v termínu 11.3. - 14.3. Na poslech těchto reprosoustav je nutné se předem telefonicky objednat na našich kontaktních telefonních číslech.