Reprosoustavy Diapason Dynamis v našem poslechovém studiu

Reprosoustavy Dynamis jsou vlajkovou lodí značky Diapason, jinak značky v jejíž sortimentu jsou převážně regálové reprosoustavy. Firemní filozofií jsou rychlé dynamické reprosoustavy, čemuž právě vyhovují regálové reprosoustavy s jednoduchou výhybkou. Nicméně hlavní konstruktér značky Diapason, Alessandro Schiavi, na top modelu Dynamis ukazuje, že i velká podlahová reprosoustava může mít tyto požadované vlastnosti. To vše díky zcela jedinečné mechanické a elektrické konstrukci těchto reprosoustav. Ty svým tvarem připomínají obrovský diamant, čímž se synchronizují s ostatními modely této italské firmy.

Díky sofistikovaně umístěnému basreflexovému výustku ve spodní straně reprosoustavy a také díky možnosti regulace v pásmu nízkých a vysokých frekvencí o +/- 1dB je možné reprosoustavy Dynamis zcela exaktně vyladit podle poslechového prostoru nebo popřípadě dle osobních preferencí posluchače.

Po zvukové stránce se jedná o maximálně stabilní a suverénní zvukový projev s excelentní schopností nalézt ve zvuku ty nejjemnější detaily a perfektní tonalitu jednotlivých nástrojů.

Pro poslech těchto reprosoustav je nutné se předem telefonicky objednat na našich kontaktních telefonních číslech.