Aktuální výprodej

Naše společnost pro Vás připravila široký sortiment zajímavých produktů, které se díky nástupu nových modelů staly neaktuální a proto je nabízíme za velmi lákavé ceny. Ve většině případů se jedná o nové zboží, které bylo vystaveno jako vzorek v našem poslechovém studiu. V těchto případech jsou to přístroje nehrané a nebo minimálně hrané pouze pro fyzické předvedení našim zákazníkům. V mnoha případech se jedná o zcela nové - nikdy nerozbalené zboží.

Pokud by Vás některý z uvedených komponentů zaujal, pak se nedoporučuje váhat. Ve většině případů se jedná jen o jeden kus a zvýhodněná nabídka je takto jedinečná a proto i omezená. Aktuálnost jednotlivých nabízených přístrojů je vhodné si vždy předem telefonicky ověřit. Stav výprodejových zásob se rychle mění a naleznete jej zde

Nabídku zlevněných přístrojů se také vyplatí sledovat průběžně, neboť aktuální nabídku  průběžně doplňujeme o další výprodejové přístroje.

Jakékoli dotazy na aktuálnost a další připravované zboží, které příjde do výprodeje, rádi zodpovíme na našich kontaktních telefonech.