Integrovaný zesilovač Pathos - Éthos

Slovo ethos má svůj původ v řeckém jazyce a znamená ideální celek všech základních principů, jimiž by se lidé měli řídit a získat tak svobodu a plnou odpovědnost za své jednání. Stejně tak i zesilovač Pathos - Éthos je naprosto suverénní zesilovač, který s maximálním klidem a vyrovnaností zaštítí bezproblémovou funkci celé audio sestavy. Vzácně vyrovnaný zvukový přednes je až zarážející a při srovnání s konkurenčními zesilovači až odzbrojující.

Éthos je vybaven všemi digitálními vstupy včetně USB-B a díky implantovanému D/A převodníku si poradí s digitálními signály až 192kHz/24bit. Hybridní konstrukce mu podobně jako u ostatních zesilovačů Pathos, propůjčuje jemnější přednes díky elektronkám v budících obvodech zesilovače. Naopak výkonové tranzistory MOSFET mu propůjčují značnou sílu a suverenitu, která kontroluje připojené reprosoustavy s maximální přesností a neutrálností.

Velmi nevšední je také celkový design tohoto zesilovače. Díky kreativnímu pojetí předního panelu a také celého šasi může tento přístroj být jedinečným solitérem v moderně zařízeném interiéru. Takovýto zesilovač si rozhodně nezaslouží být skryt v klasickém stolku mezi ostatními audio komponenty.

Jednoduše vidět a hlavně slyšet zesilovač Éthos patří téměř k základním povinnostem každého audiofila. Co si o tomto zesilovači myslí redaktoři internetového magazinu Audiodrom.cz, si můžete přečíst zde.