Integrovaný zesilovač Pathos - Inpol Heritage

Jedinečný zesilovač se vznešeným názvem InPol Heritage italské značky Pathos je aktuálně na špičce ve firemní hierarchii integrovaných zesilovačů. Zesilovač byl konstruován na počest spoluzakladetele firmy Pathos, inženýra Giani Borinata, který byl otcem myšlenky a hlavním konstruktérem patentované technologie InPol, tedy sofistikované technologie zapojení MOSFET tranzistorů ve třídě A, která prostupuje celou produkcí špičkových zesilovačů značky Pathos.

InPol Heritage může být osazen kartou digitálnímich vstupů HiDac mkII, která nabízí široké možnosti připojení digitálních komponentů pomocí všech standardních rozhraní. Díky datovému USB-B je možné připojit i počítač a přehrávat tak soubory v rozlišení 384kHZ/32bit. Samozřejmá je i podpora formátů DSD64 nebo DSD128.

Hybridní konstrukce mu podobně jako u ostatních zesilovačů Pathos, propůjčuje jemnější přednes díky elektronkám v budících obvodech zesilovače. Naopak výkonové tranzistory MOSFET mu propůjčují značnou sílu a suverenitu, která kontroluje připojené reprosoustavy s maximální přesností a neutrálností.

Velmi nevšední je také celkový design tohoto zesilovače. Díky kreativnímu pojetí předního panelu a také celého šasi může tento přístroj být jedinečným solitérem v moderně zařízeném interiéru. Takovýto zesilovač si rozhodně nezaslouží být skryt v klasickém stolku mezi ostatními audio komponenty.